Albani me Miriamin sjellin portretin më të bukur familjar

Për shumë të famshëm, pushimet e verës akoma vazhdojnë.

Disa i janë rikthyer punës, ndërsa të tjerë punojnë edhe pushojnë, e bëjnë plazh.

Edhe këngëtari, Alban Skënderaj, me familjen janë me pushime.

Sot, Albani ka ndarë me ndjekësit në Instagram, një foto shumë të ëmbël me Miriamin, Amelinë dhe Duamin, teksa po laheshin në pishinë.

E ndërsa poston këtë foto kaq të bukur, këngëtari shkruan:

“Esenca e jetës”