Albani publikon imazhin më të bukur me familjen

Albani e nisi mëngjesin me një fotografi krah Miriamit dhe vajzës.

Alban Skënderaj kohë pas kohe ndan me fansat fotografi në rrjete sociale, me të cilat sjell momente të bukura nga përditshmëria e tij.

Ditën e sotme, këngëtari e nisi me një fotografi, në të cilën shfaqet me vajzën Ameli në duar dhe pranë tyre ishte Miriami.

“Mirëmëngjes ”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë atij imazhi, në të cilin mori komente të panumërta nga fansat./Kosovarja/