Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbani zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Miriamin në ditëlindjen...

Albani zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Miriamin në ditëlindjen e saj

Sot ka festë në shtëpinë e Alban Skenderajt, bashkëshortja e tij Miriami, me të cilën ka dy fëmijë feston ditëlindjen.

Këngëtari postoi një fotografi të saj në llogarinë e tij në Instagram dhe zgjodhi fjalët më të mira për të.

“Gezuar gruas, vajzes, te dashures, shoqes, artistes dhe mamit me te mire ne bote!”, ka shkruar Albani i cili së fundmi lansoi një duet me Capital T.

Para këtij dueti, ai solli “Dalëngadalë” me Miriamin që u pëlqye mjaft shumë./Prive.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit