Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Data 5 gusht është e rëndësishme për këngëtarin Albatrit Muqiqi pasi feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Ai ka mbushur sot 29 vite dhe se është ditëlindja e tij i ka njoftuar fansat në Instagramë.

“Është ditëlinjda ime”, ka shkruar ai pranë postimit aty ku edhe ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Albatriti karrierën muzikore e ka nisur herët dhe po vazhdon të jetë i suksesshëm./Lajmi.net/

View this post on Instagram

#itsmybirthday

A post shared by A L B A T R I T (@albatritmuqiqi) on Aug 5, 2020 at 12:40am PDT