Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbatriti e Egzona ndajnë momentin më të mirë me vajzën

Albatriti e Egzona ndajnë momentin më të mirë me vajzën

Albatriti dhe Egzona mbesin ndër çiftet më të dalluar në mediet rozë.

Dyshja në shumë raste kalojnë në lajm, duke shfaqur lumturinë që përjetojnë.

Në një imazh të fundit, bashkë me vajzën e madhe, çifti duket perfekt me buzëqeshjen e ëmbël.

Theksojmë, ata janë prindër të tre fëmijëve, ku dy të tjerët mungojnë në këtë imazh./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit