Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbatriti i lumtur pranë familjes

Albatriti i lumtur pranë familjes

Albatrit Muqiqi është një ndër emrat më të ndjekur në mediet rozë.

Këngëtari qysh në moshë të re u bë pjesë e estradës sonë duke u pëlqyer në secilin projekt të prezantuar.

Albatriti është i martuar prej kohësh me Egzonën.

Dyshja janë prindër të dy vajzave dhe një djali.

Ai vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.

Me imazhe të shumta duke shfaqur lumturinë që përjeton.

Në një fotografi të fundit, bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët këngëtari shihet tejet i lumtur duke shijuar momentet e mira nw Brezovicë.

Për më shumë, shikojeni sa bukur duken komplet familja./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit