Albatriti shkrihet pas Egzonës, i thotë “O pllum”

Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë dyshja e njohur simpatike, të cilët janë mjaft të pëlqyer nga fansat e Albatritit.

Ata janë martuar që 4 vite dhe tani janë prindër të katër fëmijëve.

Egzona shquhet si një femër e bukur, elegante dhe e zgjuar, ndaj edhe publiku e respekton shumë si gruan e Albatritit dhe renë e Nystretit dhe Merites.

Ajo po ashtu ka arritu ta mbajë vëmendjen kah vetja edhe falë postimeve atraktive në Instagram, ashtu si edhe sot me këtë imazh ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Ndërkohë që nuk mungoi komenti i bashkëshortit të saj duke i thënë “O pllum”./Kosovarja/