Albërie Hadërgjonaj gjyshe për herë të dytë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe për herë të dytë.

“Prive” raporton se vajza e Albëries, Agnesa është në pritje të ëmbël.

Lajmin e kanë konfirmuar për “Prive” burime pranë familjes teksa thuhet se Agnesa do ta zbulojë këtë lajm në javët në vazhdim.

Agnesa është dhe nënë e një vajze, Elektra, 7 vjeç.