Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbërija tregon cila është dhurata më e shtrenjtë që ka marrë

Albërija tregon cila është dhurata më e shtrenjtë që ka marrë

Albërije Hadërgjonaj ka thënë për “Zemër Luana” se vajza e saj, Agnesa është shtatzënë.

Pyetja ishte: “Thuhet se vajza jote Agnesa është në një pritje të ëmbël dhe shumë shpejt pritet të të bëjë gjyshe sërish, na zbulo si është e vërteta!”

Mirëpo, Albërija e pohoi lajmin dhe tha se është e lumtur për vajzën e saj.

Jo vetëm kaq por ajo zbuloi edhe dhuratën më të shtrënjtë që i ka blerë Anxhelina.

Albërija tha menjëherë se ishte nje cantë firmë në vleren 2-3 mijë euro.

Jo vetëm kaq por këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj luajti edhe një lojë tjetër.

Ajo ka qenë duke luajtur në sfidën “Shqipet thonë” ku pjesë e lojës ishte pyetja: “Pse dështojnë marrëdhëniet në çift?”

Edhe Albërija thekson se një ndër arsyet është tradhtia.

Por jo vetëm kaq pasi ajo bëri edhe një moment.

“E kam lënë timin (ish-bashkëshortin) sepse më ka tradhtuar, ndaj e sigurt është fjala “tradhti”./Iconstyle/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit