Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlberije Hadërgjonaj: E dizajnova jetën time duke punuar shumë, faleminderit Zot

Alberije Hadërgjonaj: E dizajnova jetën time duke punuar shumë, faleminderit Zot

Një nga këngëtaret e preferuara shqiptare dhe më të kërkuara për zërin e saj të veçantë.

Bëhet fjalë për artisten Alberie Hadërgjonaj.

Një nga emrat më të njohur të estradës që ka arritur sukses në muzikë.

Së fundmi ajo i është falënderuar Zotit për këtë sukses.

Kengetarja ka shkruar një status me një fotografi të saj.

” E dizajnova jetën time duke punuar shumë, dhe duke vlerësuar gjërat e vogla, faleminderit Zot”, ka shkruar ajo.

Ndryshe këngëtarja ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.

Por këngët e saj mbeten tejet të preferuara dhe të dëgjuara nga publiku.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit