Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlberije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ja sa vite jetë mbushi këngëtarja

Alberije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ja sa vite jetë mbushi këngëtarja

Sot është një ditë e veçantë për Alberije Hadërgjonaj.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare sot feston ditëlindjen e saj të 47-të.

Që në orët e para ajo mori urime të shumta nga familjarë dhe miqt.

Ndërsa orën 00:00 siç duket nga pamjet e shpërndara nga vetë ajo, e ka pritur me një festë të organizuar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit