Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbërije Hadërgjonaj shkrin së qeshuri publikun, zbulon lodrën e saj të preferuar

Albërije Hadërgjonaj shkrin së qeshuri publikun, zbulon lodrën e saj të preferuar

Natën e sotme në spektaklin “Zemër Luana” ishte e ftuar një nga këngëtaret më të dashura, Albërija Hadërgjonaj.

E vendosur para sfidave, lojërave, pyetjeve, situatave, ajo nuk hezitoi me asnjërën prej tyre duke dhuruar një show të vërtetë.

Një nga pyetjet pikante që këngëtares iu bë ishte për lodrën e saj të preferuar.

Kjo lidhur nga hiti i saj “Jeta nuk është lodër” dhe pyetja ishte:

“Albërije “Jeta nuk është lodër”, por cila është lodra jote e preferuar?”

Si një natyrë tepër sportive ajo zbulon lodrën e saj të preferuar duke thënë që është mikrofoni.

Por ky moment shkaktoi plot të qeshura në publik dhe mes të ftuarve.

Ndryshe, emisioni Zemer Luana po pelqehet mjaft shume nga publiku./Xing/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit