Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbërije Hadërgjonaj thumbon hapur: Trixa nuk ka nevojë për një legen!

Albërije Hadërgjonaj thumbon hapur: Trixa nuk ka nevojë për një legen!

Alberie Hadergjonaj është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur.

Një këngëtare legjendë që çdo shqiptar e ka në zemër dhe vendlindja i ka dhënë titullin e madh “Nderi i Kosovës”.

E njohur nga këngët magjepsëse të saj, kjo këngëtare gjeni me zë brilant dhe shpirt të madh, është edhe një grua e mrekullueshme dhe një nënë shumë e zonja.

E adhuruar nga njerëzit e thjeshtë, por dhe nga politikanët më të pushtetshëm në Shqipëri dhe në Kosovë, që nga ish Presidenti Rugova, Presidenti Bexhet Pacolli, Ramush Hajradinaj dhe shumë të tjerë, të cilët e ftojnë vazhdimisht në çdo aktivitet të rëndësishëm.

Albërie Hadërgjonaj ishte një nga të ftuarat e këtë të diel mbrëma në “Zemër Luana”., ku është pyetur:

Je shprehur për Beatrix edhe vajzat e tjera me një mesazh mjaft të duhur?

“Një burrë që nuk të respekton nuk të meriton!”, si duhet të jetë partneri i ardhshëm i Beatrix?”

Albërie si një personazh shumë i drejpërdrejt nuk denjoi të kthente përgjigje duke u shprehur “duhet të jertë jo legen por burrë me “rr” të fortë, jo me “r”.”

Por a ishte kjo një kunjë kundrejt Donaldit?

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit