Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbërije Hadërgjonaj zbulon se nuk është bërë nuse kurrë, e provon në...

Albërije Hadërgjonaj zbulon se nuk është bërë nuse kurrë, e provon në program për herë të parë në jetën e saj

Albërije Hadërgjonaj është njëra nga të ftuarat e natës së sotme në “Zemër Luana”.

Këngëtarja u përball me një sfidë gjatë programit ku dhe zbuluam një sekret.

Teksa vendosi vellon në kokë për të realizuar sfidën  duke u bere nuse.

Ajo zbuloi se kjo ishte hera e parë pasi ajo nuk kishte bërë dasmë.

“Hera e parë që kam vënë vellon në jetë se unë nuk kam bë dasmë”, tha Alberija.

Ndryshe, Alberija foli edhe per jeten me bashkeshortin ku tha se u nda pasi e tradhtonte.

Emisioni Zemer Luana sapo ka filluar dhe po fton fytyrat me te njohura VIP.

Emisioni i Luanes u prit mire nga publiku ku arriti shifra rekord te shikimeve.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit