Web Analytics

Albes nuk i pëlqeu fare rikthimi në BBVK, ajo bën veprimin e papritur pasi doli

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj u rikthye për 24 orë brenda shtëpisë së BBVK.

Kjo për që qëndruar 24 orë si ish banore bashkë me Bleron, Ardin dhe Mirdonin.

Mirëpo duket se asaj nuk i paska pëlqyer shumë qendrimi i saj për këto 24 orë.

Kjo pasi ajo nuk ka postuar madje as ripostuar nga fansat asnjë foto ose video të realizuar në shtëpi./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT