Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlbina Kelmendi i bashkon forcat me familjarët e saj, kjo është arsyja!

Albina Kelmendi i bashkon forcat me familjarët e saj, kjo është arsyja!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Albina Kelmendi, ka një befasi të madhe për fansat e saj.

Pejania ka njoftuar se do të marrë pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH, në një mënyrë që nuk është parë më herët në këtë Festival.

Jo vetëm Albina, por e gjithë familja Kelmendi do të rreshtohen në skenë, për të kënduar këngën “Duje”.

“26 artistë, 16 prej të cilëve kanë performuar edhe më parë në Festival dhe 10 artistë të rinj dhe grupe alternative, në garë për të përfaqësuar Shqipërinë në festivalin evropian të këngës “Eurovision” 2023” njoftoi Albina në Isntagram.

Kjo po që do të jetë një perfomancë e papërseritshme!

Shiko postimin:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit