Web Analytics
BallinaAlbulena Haxhiu mohon takimin me LDK-në

Albulena Haxhiu mohon takimin me LDK-në

Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Ajo për Klan Kosova ka thënë se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por aktualisht nuk ka ndonjë gjë të tillë.

“Kurti dhe Mustafa nuk janë në takime.

Ende nuk është vendosur.

Besoj se do të ketë së shpejti”, ka thënë Haxhiu.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit