Aleksia Peleshi humb personin shumë të dashur për të 

Sot është një ditë e hidhur për Aleksia Peleshin dhe familjen e saj.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Aleksia njoftoi se nga jeta është ndarë gjyshi i saj.

Ajo ndau një fotografi së bashku me të ndjerin.

Aleksia  preku thellësisht me fjalët lamtumirëse për të./Prive.al