Web Analytics
BallinaUncategorizedAleksia Peleshi “thumbon” Romeon me fjalët e të atit ministër

Aleksia Peleshi “thumbon” Romeon me fjalët e të atit ministër

Aleksia PeleshiRomeo VeshajAleksia Peleshi ka folur për herë të parë për ndarjen me aktorin e humorit, Romeo Veshaj.

Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi kujtoi një shprehje të të atit, i cili ka thënë ‘eh sa ujë do të rrjedhë’ ajo tha se shpreson që këtë herë uji të rrjedhë nga Shkumbini e sipër, duke nënkuptuar se nuk do të zgjedhë më Jugun.

Rudina: Pra ka qenë një ndarje me mirëkuptim le të themi.

Aleksia: Jo le të themi thjesht që njerëzit ndryshojnë dhe ndjenjat po ashtu.

Rudina: Meqë jeni të dy personazhe publikë dhe pyetja që pason është kjo: relatat i keni mirë, ruani një komunikim?

Aleksia: Jo, relatat i kemi mirë, por që babi im thotë një shprehje: “eh sa ujë do rrjedhë”, kështu që dhe unë po them: të rrjedhë uji, mundësisht nga Shkumbini e sipër kësaj radhe.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit