Web Analytics
BallinaSHOWBIZAleksia sigurohet që Romeo të mos shkoj më në shtrat me asnjë...

Aleksia sigurohet që Romeo të mos shkoj më në shtrat me asnjë vajzë

Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj janë dyshja shumë e përfolur për lidhjen e tyre.

Edhe pse të ndarë sërish flitet për ta.

Se fundi Aleksia ka dhënë një intervist për emisionin Prive ku u pyet se nga 1 deri tek 10 sa është i mirë në shtrat ish i dashuri i saj i fundit.

E mënyra se si reagoi lë për të dëshiruar sikur donte të thoshte se nuk është as 1 lere më 10-të./InfoKosova/

shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit