Web Analytics

AliExpress përdor fotografin e Shyhrete Behlulit për reklamimin e fustaneve

Shyhrete Behluli eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare.

Këngëtarja shqiptare, Shyhrete Behluli, është bëre imazh i faqes AliExpress për reklamimin e fustaneve.

Ani pse pa dijeninë e këngëtares.

Fotoja është postuar në rrjete sociale dhe është bëre virale.

Shiko foton:

Nga rubrika