Alketa Vejsiu zbulon për herë të parë si e thërret bashkëshorti

E mban “sekret” jetën intime …

Një ndër moderatoret më të percjellura dhe më të suksesshme në Shqipëri është Alketa Vejsiu e cila numëron pa fund suksese publike por mban hermetike jetën e saj private.

Së fundi, dhe si rrallë herë, ajo ka rrëfyer nofkën e padëgjuar se si e therret atë partneri i saj, gjithmonë me shumë pak detaje për bashkëshortin dhe fëmijët e saj, Alketa ka treguar së fundmi ‘nofkën’ e bukur që e thërret partneri i saj.

Përmes një fotoje të ndarë në rrjetin social “Instagram” ku shihet e veshur e gjitha me jeshile, Vejsiu tregon se bashkëshorti e thërret atë “ketër”. /albeu/