Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlmeda Abazi kujton të atin me fotot më të bukura, i bën...

Almeda Abazi kujton të atin me fotot më të bukura, i bën dedikim prekës

Mëngjesin e sotëm, bukuroshja e talentuar, Almeda Abazi ka kujtuar babain e saj.

Ajo ka publikuar disa fotografi të rralla të tij, teksa i ka shoqëruar me një dedikim prekës.

“14 vjet pa ty babi”, ka shkruar Almeda krahas një nga fotove.

Madje në një nga fotografitë, babi i saj, e mban për dore atë dhe të motrën.

Ndersa Abazi ka treguar se ndihet shumë krenare, kur i ati Muhamet Abazi ka shënuar rekord kombëtar.

“Muhamet Abazi i “Partizanit” 2.11 metra në kërcimin së larti”, shihet të shkruhet në titullin e një faqeje gazete të asaj kohe.

Ndryshe, tashme Almeda ka krijuar edhe familjen e saj.

Ajo eshte nene e nje djali dhe nje vajze qe i ka me aktorin turk Tolgahan.

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit