Almeda dhe Çënari publikojnë fotot më të bukura nga karantina

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman.

Para pak muajve ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.

Gjatë kësaj kohe sa po qëndrojnë në karantinë, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete socciale.

E së fundi, ata kanë publikuar disa foto ku tregojnë sa shumë po e shijojnë këtë kohë me djalin.