Almeda dhe Tolgahan publikojnë një moment dashurie

Almeda Abazi ka ikur disa ditë për pushime me bashkëshortin e saj.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë shfrytëzuar kohën e lirë për të mbledhur energjitë me një lundrim me anije.

Shqiptarja ka ndarë një foto romantike nga anija ku shihet mjaft e lumtur në kraharorin e aktorit shumë të suksesshëm turk.

Kujtojmë se vitin e kaluar, dyshja fituan epitetin e prindit me lindjen e djalit të tyre, të cilin e kishin pagëzuar me emrin Efehan.