Almeda na bëri sytë zemra me foton e fundit

Bukuroshja me origjinë shqiptare, Almeda Abazi ka publikuar një foto plot dashuri.

Në foto shihet ajo së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Sayışman dhe djalin, Efe.

Almeda shpesh poston imazhe familjare dhe çdo herë janë të ëmbla e të lezetshme.

Çifti Sayışman janë në pritje të bëhen prindër për të dytën herë, kësaj radhe prindër të një vajze./Kosovarja