Almeda ndihet e kompletuar në përqafim të djalit

Almeda Abazi nuk heziton të ndajë imazhe me birin e saj.

Almeda njihet si një aktore dhe modele nga publiku shqiptar dhe ai turk, bashkëshortja e aktorit të njohur , Tolgahan Sayisman, me të cilin tanimë kanë një djalë, po kalon kohën e mbyllur në shtëpi.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi teksa shihet duke qëndruar në një kanape nën përqafimin e djalit të saj.

“Ndihem e kompletuar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie. /Lajmi.net/