Alvisa dhe Bashkimi me gjeste intime gjatë takimit romantik

Dyshja tashmë janë ndër çiftet më të dashura të publikut.

Alvisa dhe Bashkimi tash e disa kohë përfliten për marrëdhënien e tyre në emisionin e “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ndërsa në episodin e sotëm ata u panë në një takim të ri teksa po shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në bisedë e sipër Bashkimin zbuloi se cila nga vajzat i pëlqen më shumë nënës së tij, teksa u shpreh se ishte Alvisa e cila i ka lënë mbresa më së shumti, dyshja u panë mjaft të afërt me njëri tjetrin duke u përqafuar dhe puthur me njëri tjetrin./Lajmi/