Web Analytics

Alvisa dhe Hyseni prap bashkë: Për mua ajo është bota!

Alvisa Qarri dhe Hysen Rama kanë qenë çifti që bën gjithë zhurmën këtë sezon të Përputhen.

Edhe pse Alvisa e akuzoi atë për disa gjera qe thuhej se i kishte bere asaj, i kërkoi të largohej nga program e të krijonte shumë situate me këtë gjë duket se tashmë ka ndërruar mendje.

Ajo doli çift me Bashkimin, një marrëdhënie e cila zgjati shumë pak, por tani rrjeti ka nisur nga dyshimit, Hyseni ka publikuar një postim ku shkruan: “Në sytë e mi ajo është e gjithë botë”.

Kaq ka mjaftuar që fansat të flasin për rikthimin e tij me ish konkurrenten, edhe pse duket paksa e vështirë pas gjithë situatave të krijuar në emision nga ata të dy dhe madje ky i fundit ka fshirë edhe këtë postim, por ne na mbetet të presim derisa ti kapim vetë!

Nga rubrika