Web Analytics
BallinaUncategorizedAlvisa, nusja e Kosovës mjel lopën

Alvisa, nusja e Kosovës mjel lopën

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti i parë që dolën nga programi, “Për’puthen”.

Ata ishin të ftuar tek emisioni n’Fermë, gjatë së cilit dyshja janë përballur me sfida të ndryshme.

Për një moment Alvisa duhej të mjelte lopën, gjë të cilën nuk përtoi edhe shumë.

Madje, për këtë ndihet krenare duke e ripostuar edhe në Instastory.

“Dhe thoni qe sdi ta mjel lopen”, shkroi ajo krahas imazhit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit