Amarda Toska pozon nga vetura super luksoze

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi shijojnë jetë luksi.

Këtë e kanë shfaqur me postime të ndryshme në rrjete sociale duke frekuentuar vende të shtrenjëta, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Ami ka postuar një fotografi pranë veturës luksoze.

Ajo shihet e veshur me fustan të bardhë që ia thekson mjaft shumë linjat trupore./InfoKosova/