10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Ambasadorët e Luksemburgut në Prishtinë, e kryejn mëngjesin me byrek

Ambasadorët e Luksemburgut në Prishtinë, e kryejn mëngjesin me byrek

Ambasada e Lukesmburgut në Prishtinë duket se kanë mall për byrek, shkruan InfoKosova.

Mëngjesi i gjeti me byrek dhe me ajran, dhe duket se e kan shijuar maksimalisht, kjo edhe i shtyri që faqja zyrtare e ambasadës ta postoj edhe një foto me status në rrjetin social Twitter.

Faqja zyrtare e ambasadës së Lukesmburgut në Twitter ka postuar këtë fotografi të byrekut me mbishkrimin:

“Mezja për mëngjesin e së shtunës në Prishtinë”.

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics