Web Analytics
BallinaSHOWBIZAmi e uroi kaq ëmbël për përvjetorin e martesës, kështu i përgjigjet...

Ami e uroi kaq ëmbël për përvjetorin e martesës, kështu i përgjigjet Ermali

Aktori i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska festojnë sot 12 vjetorin e martesës së tyre, moderatorja ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto-album nga Roma, me bashkëshortin e saj Ermal Mamaqin.

“Gëzuar përvjetorin e martesës dashuria ime, bashkëudhetari im i jetës! Me ty në çdo kohë, bashkë në suksese apo sfida ,jeta është një eksperiencë jashtëzakonisht e bukur! Të Dua!”, ka shkruar ajo krahas postimit.

Por më ndryshe është postimi i Ermalit, i cili nuk i kursen notat e humorti as kur i uron përvjetorin e martesës bashkëshortes së tij, Ermali ka hedhur një video tipike gazmore të Amit, e cila teksa pozon për kamerën rrëzon menunë e një tavoline të një restornati.

“ E ka bo për mu”– shkroi Ermali krahas videos./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit