Ami sjell foton më të ëmbël me vajzen e saj

Siç dihet, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë prindër të dy fëmijëve, të quajtur Joel dhe Sia.

Dy vogëlushët e kanë ndryshuar jetën e tyre dhe ata i publikojnë shpesh në rrjete sociale.

Së fundmi, Ami ka publikuar në Instastory një foto shumë të ëmbël pranë Sias, e cila duket se është e preferuara e saj.

“Mbaroj për këtë foto Sia dashuria, sa e rritur më dukesh”, ka shkruar ajo krahas fotos.