-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Ami tregon te pasmet ‘shpërthyese’

Ami tregon te pasmet ‘shpërthyese’

Amanda Lee është një ndër modelet më seksi të fitnesit.

Modelja 29-vjeçare nuk heziton në asnjë moment të shfaq të pasmet bombastike në Instagramin e saj, ku ajo ka më shumë se 11.9 milionë ndejkës.

Amanda, së bashku me Jen Selter, ishte përzgjedhur nga ‘Cosmopolitan’ si njëra ndër modelet me të pasmet më të përsosura në planet./InfoKosova/

Shikoni disa nga fotot më ‘hot’ të super modeles:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics