Ana dhe Shqipja kthehen në “Për’puthen”?

Sonte “Për’puthen Prime”, do të vijë në një format tjetër, dy ish-konkurrentet e emisionit, Ana dhe Shqipja do të rikthehen në Prime.

Ato do të vinë në rolin e opinionisteve.

Këtë e bëri të ditur autorja e emisionit Olsa Muhameti përmes një videoje të publikuar bashkë me Shqipen dhe Anën.

Ju prezantoj me opinionistet Prime”, ka shkruar ajo në një foto të postuar në Instastory./Express/