Web Analytics
BallinaUncategorizedAna e ngatërron makinën në parking, stafi i Përputhen e quan biondin...

Ana e ngatërron makinën në parking, stafi i Përputhen e quan biondin nga trutë

Një ngjarje e pa zakontë ka ndodhur brenda ish konkurrenteve të Përputhën.

Ishte Shqipja Leda dhe Ana ato të cilat kishin vendosur të iu bashkohen stafit për ta shikuar ndeshjen e euro 2020, shkruan InfoKosova.

Pas përfundimit te lojës, ato kishin vendosur të shkojnë te makina…por, por, makina nuk është!.

Ana kishte ngatërruar parkingun, dhe vajzat filluan ta quajnë biondin nga trutë./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit