Ana e tepron këtë herë, pozon vetëm në sytjena

Ish konkurrentja e Përputhën, Ana Lleshi, vazhdon të marrë vëmendjen e mediave rozë.

Që nga hyrja në emisionin ‘Përputhen”, ‘lidhja’ me reperin Bardhi e deri te skandali i fotografisë të shfaqur në një shtrat me ish konkurrentin Arjonin, ajo vazhdimisht zë vend në mediat e showbizit, shkruan infokosova.

Së fundmi, Ana mori vëmendje me një anë të një fotografie të postuar në rrjetin social instagram.

Ana shihet e veshur me një palë komplete ngjyrë të verdhë dhe në të brendshmet e saj joshëse.

Si gjithmonë Ana duket për mrekulli./Infokosova