Ana i dhuroi puthje në buzë, vjen reagimi i Getinjos

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Ajo prej kohësh kishte bërë me dije se është një fanse e madhe e reperit shqiptar, Getinjos, ku edhe e puthi ekranin kur u shfaq fotoja e tij, shkruan GazetaBlic.

Pas kësaj, erdh edhe reagimi epik i Getinjos: E ka puth zidin valla se mu jo

Ndryshe, Ana Lleshi vazhdon të kometohet edhe për jetën e saj personale dhe për pozat e saj në rrjetet sociale./Blic/