Web Analytics
BallinaSHOWBIZAna Kabashi dhe format joshëse të saj

Ana Kabashi dhe format joshëse të saj

Ana Kabashi komentohet shpesh në mediat rozë.

Dhe përpos këngëve ajo shpesh merrë vëmendje edhe me fizikun.

Së fundmi ka publikuar disa foto ku duket mjaft atraktive.

Derisa si shpesh herë, në pah kishte vënë format trupore./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit