Web Analytics

Ana Kabashi në lidhje me çunin nga Holanda, kush është gjakovari që i vodhi zemrën

Nga: InfoKosova

Fama e Ana Kabashit u rrit dukshëm që nga prania e saj në Big Brother VIP Kosova. Pas daljes nga show televiziv, Ana përveç famës gjeti edhe dashurinë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se këngëtarja pejane është në lidhje me një gjakovar që jeton në Holandë.

Ilir Syla është emri i çunit që nga Holanda që ka “vjedhur” zemrën e këngëtares.

Dashninë mes tyre çifti nuk po e fsheh më as në publik dhe se komentet romantike s’po i ndalin për njëri tjetrin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Ana Kabashi në lidhje me çunin nga Holanda, kush është gjakovari që i vodhi zemrën

Nga: InfoKosova

Fama e Ana Kabashit u rrit dukshëm që nga prania e saj në Big Brother VIP Kosova. Pas daljes nga show televiziv, Ana përveç famës gjeti edhe dashurinë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se këngëtarja pejane është në lidhje me një gjakovar që jeton në Holandë.

Ilir Syla është emri i çunit që nga Holanda që ka “vjedhur” zemrën e këngëtares.

Dashninë mes tyre çifti nuk po e fsheh më as në publik dhe se komentet romantike s’po i ndalin për njëri tjetrin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT