Ana Kauri tregon gjoksin gjigant pa jelek

Ana Kauri kohët e fundit po tregon më shumë vetëbesim se asnjëherë më pare.

Kjo ndoshta edhe falë ndryshimeve të shumta që ka bërë në pamje, shkruan InfoKosova.

Ajo së fundmi postoi disa fotografi dhe video në bluzën pa jelek.

E padyshim vëmendjen e mori gjoksi gjigant i Anës./InfoKosova/