Ana Lleshi ndryshon pamjen dhe habit fansat

Ish konkurrentja e Përputhën Ana Lleshi, ka vendor të ndryshojë pamjen e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bëre ombre dhe kaçurrele, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se Ana është ende beqare.

Ndërsa nga jeta profesionale bukuroshja pas këngës së parë e cila nuk u mirëprit mirë, nuk ka publikuar këngë tjetër ./InfoKosova/