Ana Lleshi provokon duke fokusuar të pasmet bombë

Ish konkurrentja e Përputhën, Ana Lleshi, ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram.

Ajo saktësisht në istastory ka pr.ovokuar me një fotografi duke fokusuar të pasmet e mëdha, shkruan InfoKosova.

Më një fustan ngjyrë portokalli ajo shihet e veshurngushtë duke theksuar format.

Ana njihet për skandale dhe provokime të tilla./InfoKosova/