Web Analytics
BallinaSHOWBIZAna në prag të dasmës, reagon Bruno

Ana në prag të dasmës, reagon Bruno

Ditën e sotme Ana e Përputhen ka treguar tek Ftesë në 5 se është veshur nuse për ti bërë qejfin vjehrrës dhe është në një marrëdhënie ku së shpejti do kemi dasmë.

Pas kësaj deklarate ish i dashuri i saj Bruno është futur Live në Instagram,një pyetje ishte; a ishte në një lidhje, dhe ai nuk ka ngurruar të tregojë se po e ka një femër.

 

Ndërkohë ka pasur reagime të shumta për deklaratën e Anës, ku një mes tyre ka qenë:“A do shkosh në dasmën e Anës?”,

E ai nuk ka ngurruar të thotë: “Le të martohen,të lidhen,  ç’punë kam unë me ta”, edhe pse ka përmendur këtë që është meme u duk se Brunos i ka penguar paksa./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit