Anais fotografohet sensitive para pasqyres

Vajza e rokerit Noel Gallagher, Anais i ka lenë vend pak im.agjinatës derisa ka reklamuar gjoksin në një selfie që e ka berë në banjë

Ajo është vajza e legjendës së Oasis, Noel Gallagher.

Anais Gallagher ka treguar se përcjell trendët derisa sot ka postuar një foto të nxehtë nga banjo.

21 vjeçarja kishte të veshur një bluzë të shkurtër të bardh derisa tregonte barkun e saj të tonifikuar si dhe nuk kishte veshur jelek, gjë që lart vizatoheshin thithkat e saj./Express/