Anakonda gjigande në mes të rrugës, tmerrohen banorët

Një Anaconda e madhe e gjelbër, të paktën shtatë metra e gjatë, u gjet disa ditë më parë në Brazil.

Anaconda gjigande u gjet e shkelur në një rrugë.

Supozohet se kafsha e madhe është shkelur nga një kamion, dhe në përputhje me pozitën e saj, ajo ishte duke lëvizur në drejtim të lumit ku fëmijët lahen shpesh atje.

Nuk bëhet e ditur se sa peshon kjo kafshë gjigande, por në video tregohet se për t’u larguar nga rruga ishte e nevojshme shërbimi i merimangës.

Në video mund të shihni se për çfarë kafshe bëhet fjalë, por nëse keni frikë nga këto kafshë më mirë është që mos ta shikoni këtë video.

Anaconda duket sikur ka dalë nga ndonjë film horror./InfoKosova/

Shiko Videon: