Anastasia e “tranon” Instagramit me këto lëvizje

Ajo është një nga ruset më “HOT” në botë.

Ndonëse bota është e çorjentuar nga Coronavirusi, Anastasiya Kvitko po e vazhdon reklamimin e trupit.

Bukuroshja ka publikuar sërish një video, ku në një ambient shtëpiak shfaqet me rroba plazhi ngjyrë kuqe dhe fillon të bëj lëvizje.

Rusja ndryshe njihet edhe si konkurrentja e yllit televiziv Kim Kardashian për të pasmet.