Andi Artani e pret i zveshur borën e parë

Andi Artani është njëri ndër ish konkurrentët e emisionit “Përputhen”.

Kjo e ka bërë atë personazhin më të dashur dhe të komentuar tashmë e një kohë, shkruan “Kosovarja”.

Ai komentohet shumë dhe merr vëmendje të madhe.

Së fundmi Andi ka postuar një foto ku shihet në mes të borës me një gotë verë.

Por kjo nuk ishte ajo që morri vëmendjen, vëmendje morri trupi i tij pasi që kishte pozuar i zveshur, kështu e priti ai borën e parë. /Kosovarja/

Shiko videon: