Andi dhe Melisa në lidhje?, ky detaj tregon shumë

Janë Tea Andi dhe Bearti, ata që bërën bujë në media me skandalet e tyre përbrenda emisionit Përputhen.

Me tu publikuar fotografitë e lidhjes së Teas dhe Beartin, ngjalli shumë reagime në publik, duke i bërë ‘lëmsh’ mendjen e fansave të Teas dhe Andit, shkruan infokosova.

Por, situata duket më e thell.

Fansat pretendojnë se Andi dhe Melisa janë në një lidhje jashtë emisionit.

Ata kanë publikuar disa fotografi duke analizuar disa gjëra.

Në një fotografi shihen të dy me kapelën e njëjtë, dhe tjetra fotografi tregon ambientin njëjtë, gjithashtu edhe veshjen e njëjtë.

Për me tepër analizojeni edhe ju!/Infokosova